Apartament, Shtepi Pushimi Ne Shitje

Shto Si Favorite

35000 €

Shiten shtëpi pushime në Golem
Shiten shtëpi pushimi në Golem të projektuara në formën e apartamenteve në një vilë 3-katëshe.
Apartamentet kanë një sipërfaqe prej 70 m2 dhe organizohen në një ambinet të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballon.
Vila ndodhet në një kompleks rezidencial të Pishat e Buta në Golem. Ajri i pastër i pishave dhe afërsia me bregun e detit e bëjnë këtë vend shumë të kërkuar.
Çmimi për apartament 35000 euro

Tipi: Apartament, Shtepi Pushimi Zona: Pishat e Buta, Golem Orientimi:
Çmimi: 35000 € Çmimi për m2: 500 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1454 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft