Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

45000 €

Shitet apartament 1+1 pranë shkollës “Mihal Grameno”
Shitet apartament në Rr. “Mihal Grameno” pranë shkollës.
Apartamenti ndodhet në katin V të një pallati ekzistues. Është i rikonstruktuar vitet e fundit. Ka sipërfaqe prej 50 m2 të organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një korridor, një tualet dhe një ballkon.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 45000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Mihal Grameno", Tirane Orientimi: Perendim
Çmimi: 45000 € Çmimi për m2: 900 € m2 Sipëfaqe: 50 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 5 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 941 herë


Mundesuar nga NurSoft