Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

52000 €

Shitet apartament 2+1 në Rr. “Ferit Xhajko”
Shitet apartament 2+1 pranë ish-Restorant Durrësi.
Apartamenti ndodhet në katin IV të një pallati ekzistues. Apartamenti është totalisht i rikonstruktuar me punime cilësore dhe është termo dhe idroizoluar. Ka vetrata dopioxham për mbrojtje akustike.
Sipërfaqja e tij është 56 m2 dhe është organizuar më së miri në një ambient ndenjie, ambient gatimi, dy dhoma gjumi njëra prej të cilave matrimoniale dhe një tualet.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 52 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Prane Restorant Durresit, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 52000 € Çmimi për m2: 928 € m2 Sipëfaqe: 56 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 5 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 2028 herë


Mundesuar nga NurSoft