Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

107000 €

Shitet apartament 2+1 te Komuna e Parisit
Shitet apartament 2+1 te Komuna e Parisit në Rr. “Medar Shtylla” te lulishtja. Apartamenti ka sipërfaqe prej 107 m2, sipërfaqe neto te shfrytëzyeshme. Sipërfaqja organizohet në një ambient ndenjie, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dy ballkone dhe korridor.
Apartamenti ka një planimetri shumë të rregullt dhe ndodhet në katin V të nje pallati të ri, buzë rrugës kryesore.
Apartamenti është i orientuar nga perëndimi.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie. Shitet i mobiluar ose jo .
Cmimi 1000 euro/m2 i pamobiluar
Cmimi 120 000 euro i mobiluar

Tipi: Apartament Zona: Komuna e Parisit, Tirane Orientimi: Perendim
Çmimi: 107000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 107 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1209 herë


Mundesuar nga NurSoft