Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

64400 €

Shitet apartament 2+1 në Don Bosko
Shitet apartament 2+1 në Don Bosko afër pallateve Almaku.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 92 m2 e cila organizoahet nga një sallon ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet, dy ballkone dhe korridor. Apartamenti është i orientuar nga jugu dhe ka shume dritë. Ndodhet në katin e VIII-të të një ndërtimi 9-katësh.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 700 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Don Bosko, Tirane Orientimi: Jug
Çmimi: 64400 € Çmimi për m2: 700 € m2 Sipëfaqe: 92 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 8
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1086 herë


Mundesuar nga NurSoft