Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

134400 €

Shitet apartament 2+1 në Rr. “Myslym Shyrri”
Shitet apartament pranë Gjykatës së Rrethit dhe pranë rrugës “Myslym Shyrri”.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues por është i rikonstruktuar. Sipërfaqja e apartamentit është 112 m2 i organziaur në një ambient ndenjie, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, tualet me ndriçim natyral dhe ballkon.

Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 1200 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 134400 € Çmimi për m2: 1200 € m2 Sipëfaqe: 112 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 5 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1195 herë


Mundesuar nga NurSoft