Dyqan, Magazine, Komerciale, Biznes Ne Shitje

Shto Si Favorite

637500 €

Ambient biznesi në shitje pranë shkollës “Mihal Grameno”
Shitet ambient pranë shkollës “Mihal Grameno” me sipërfaqe 375 m2. Ambienti është i përshtatshëm për cdo lloj aktiviteti zyra, klinike, laborator, punishte, market etj. Ambienti ndodhet në katin e parë dhe ka dalje në rrugë kryesore.
Ambienti ka ndricim natyral sepse është i pajisur me shumë dritare që mundësojnë ndriçim natyral.
Ka punime shumë cilësore për një mbarëvajtje të mirë të punës suaj.
Për më tepër na kontaktoni.
Cmimi 1700 euro/m2

Tipi: Dyqan, Magazine, Komerciale, Biznes Zona: , Orientimi:
Çmimi: 637500 € Çmimi për m2: 1700 € m2 Sipëfaqe: 375 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 2Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 901 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft