Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

600 €

Apartament me qira në zonën e ish-Bllokut
Jepet me qira apartament ne një zonë shumë të aksesueshme dhe të parapëlqyer në Rr. “Nikolla Tupe” Apartamenti ndodhet në një pallat të ri me kushte shumë të mira. Apartamenti është totalisht I mobiluar në mënyrë klasike. Ka hapësira të bollshme për një jetë komode.
Apartamenti është I organizuar në një ambient ndenjie, ambient të veçantë gatimi, dy tualete, ballkon, tre dhoma njëra prej të cilave dhomë matrimoniale, njëra dhomë e fëmijve dhe tjetra funksionon si studio.
Çmimi 600 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Nikolla Tupe", Tirane Orientimi:
Çmimi: 600 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 124 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 10 Kati: 8
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 934 herë


Mundesuar nga NurSoft