Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

75000 €

Shitet apartament te Rruga e “Durresit” përballe Zio Peppe
Shitet apartament në qendër në fillim të Rrugës së Durrësit. Apartamenti ndodhet në katin IV të një pallati ekzistues por është i rikonstruktuar vitet e fundit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 të organizuar në një ambient ndenjie, ambient gatimi të veçuar, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jugu.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 75 0000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Durresit, Tirane Orientimi: Jug
Çmimi: 75000 € Çmimi për m2: 1071 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1352 herë


Mundesuar nga NurSoft