Me Qera

Shto Si Favorite

250 €

Zyrë me qira pranë “7 Xhuxhave” në Rrugën e Elbasanit
Jepet me qira ambient në një zonë shumë të aksesueshme pranë Rrugës së Elbasanit.
Ambienti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues. Është i rikonstruktuar vitet e fundit. Ambienti është i organizuar në një holl të vogël, dy dhoma, tualet dhe ballkon që shërben si kuzhinë.
Ambienti mund të shërbejë si zyrë, klinikë, laborator etj.
Çmimi 250 euro/muaj

Tipi: Zona: Rruga e Elbasanit, Tirane Orientimi: Perendim
Çmimi: 250 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 60 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 874 herë


Mundesuar nga NurSoft