Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

550 €

Apartament 2+1 me qira prane TVSH-së
Jepet me qira apartament në një zonë shumë të parapëlqyer dhe elitare.
Apartamenti ka një sipërfaqe 112 m2 të organizuar në një ambient ndenjie, ambient gatimi të vecuar, dy dhoma gjumi njëra prej të cilave matrimoniale, dy tualete dhe një verandë.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë të këndshme dhe i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme. Apartamenti ndodhet në katin IV të një pallati të ri.
Ka shumë dritë dhe është i orientuar nga lindja.
Çmimi 550 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Papa Gjon Pali II", Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 550 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 112 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 907 herë


Mundesuar nga NurSoft