Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

85000 €

Shitet apartament te Pallatet Agimi ne Blv. “Bajram Curri”
Shitet apartament me 2 dhoma dhe ambient ngrënieje e gatimi me vete pranë Pallateve Agimi.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60 m2 të organizuar në një ambient ndenjie, një kuzhinë, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Ballkoni është në formë verande dhe ka një sipërfaqe prej 6 m2.
Apartamenti ndodhet në aktin e tretë të një ndërtimi ekzistues. Është i rikonstruktuar.
Apartamenti ka pamje nga lindja dhe jugu.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 85 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Blv. "Bajram Curri", Tirane Orientimi: Lindje, jug
Çmimi: 85000 € Çmimi për m2: 1400 € m2 Sipëfaqe: 60 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1302 herë


Mundesuar nga NurSoft