Magazine, Komerciale, Zyre, Biznes Ne Shitje

Shto Si Favorite

180000 €

Ambient shërbimi për shitje në Unazë të Re
Shitet ambient shërbimi në Unazë të Re, pranë Astirit.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 180 m2 dhe mund të organizohet sipas dëshirës. Është i përshtatshëm për cfarëdolloj aktiviteti, zyra, klinikë, laborator etj. Ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri. Ka ndricim të bollshëm natyral.
Ka akses të drejtpërdrejtë në rrugë kryesore.
Ambienti është i pajisur me certifikatë pronësie.

Cmimi 1000 euro/m2

Tipi: Magazine, Komerciale, Zyre, Biznes Zona: Unaze e Re, Tirane Orientimi:
Çmimi: 180000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 180 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 880 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft