Komerciale, Zyre, Biznes Ne Shitje

Shto Si Favorite

260000 €

Ambient shërbimi për shitje në Unazë të Re
Shitet ambient shërbimi në Unazë të Re, pranë “Vila L” shpk.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 400 m2 dhe mund të organizohet sipas dëshirës. Është i përshtatshëm për cfarëdolloj aktiviteti. Ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri. Ka ndricim të bollshëm natyral.
Ka akses të drejtpërdrejtë në rrugë kryesore.
Ambienti është i pajisur me certifikatë pronësie.
650 euro/m2

Tipi: Komerciale, Zyre, Biznes Zona: Unaze e Re, Tirane Orientimi: jug
Çmimi: 260000 € Çmimi për m2: 650 € m2 Sipëfaqe: 400 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 840 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft