Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

44640 €

Shitet apartament 2+1 te Unaza e re afër bar “2 Palmat”
Shitet apartament 2+1 në Unazë të Re ,afer bar “2 Palmat” me sipërfaqe 93 m2. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenjie dhe ngrënie , dy dhoma gjumi, korridor dhe një banjë.
I gjithe apartamenti është i orientuar nga perëndimi.
Ndodhet në katin e VIII-të ,të parafundit të një pallati të ri 9-katësh.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 480 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Unaza e Re, Astiri, Tirane Orientimi: Perendim
Çmimi: 44640 € Çmimi për m2: 480 € m2 Sipëfaqe: 93 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 10 Kati: 8
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione: Afer bar "2 Palmat"
Vizituar 7162 herë


Mundesuar nga NurSoft