Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

83300 €

Shitet apartament 2+1 te Rruga e Durrësit

Shitet apartamnet pranë Ambasadës Kineze në Rrugën e Durrësit. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 119 m2 të organizuar në një sallon dhe ambient gatimi, ambient ngrënie dhe ndënjie, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin III të një ndërtimi 4-katësh në të cilin ndodhen vetëm 4 apartamente.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jug-lindja.

Është i pajisur me certifikatë pronësie.

Çmimi 700 euro /m2

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Durresit, Tirane Orientimi: jug-lindje
Çmimi: 83300 € Çmimi për m2: 700 € m2 Sipëfaqe: 119 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 4 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 2236 herë


Mundesuar nga NurSoft