Bar, Restorant Ne Shitje

Shto Si Favorite

0 €

Shitet ambient biznesi/lokal
Shitet ambient biznesi i adaptuar në një lokal në një zonë të populluar pikërisht në Sheshin “Demokracia”. Ambienti ka një sipërfaqe prej 300 m2 e gjitha openspace. Lokali është i pajisur më të gjitha pajisjet e nevojshme për një mbarëvajtje të mirë të punës. Eshtë i pajisur me aspirim dhe kondicinim.
Aktualisht lokali është në gjendjë pune.
Lokali ka dhe një verandë të shfrytëzueshme për vendosjen e tavolinave gjatë stinës së nxehtë.
Ambienti mund të shërbejë si lokal dite dhe nate
Është i pajisur me certifikatë pronësie.

Tipi: Bar, Restorant Zona: Sheshi "Demokracia", Tirane Orientimi:
Çmimi: 0 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 3000 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 867 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft