Dyqan, Zyre, Biznes Me Qera

Shto Si Favorite

280 €

Ambient biznesi me qira pranë Ministrise së Jashtme
Jepet me qira ambient biznesi mbrapa Ministrisë së Jashtme. Ambienti ka një sipërfaqe prej 76 m2. Sipërfaqja është e gjitha openspace.
Ambienti mund të përdoret për zyra, parukeri, estetikë, ose për çfarëdolloj biznesi tjetër.
Ambienti është pajisur me tualet dhe ka një vetratë 5 m2 nga njëra anë.
Për më tepër na kontaktoni.
Çmimi 280 euro/muaj

Tipi: Dyqan, Zyre, Biznes Zona: Rr. "Vllazen Huta", Tirane Orientimi:
Çmimi: 280 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 76 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1010 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft