Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Apartament me qira ne Bllok
Jepet me qira apartament në zonën e ish-Bllokut, në Rr. “Sami Frashëri” në një zonë shumë të aksesueshme.
Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet me ndricim natyral dhe ballkon. Ndodhet në katin II të një pallati të ri. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme.
Për më tepër na kontaktoni.
Çmimi 300 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Sami Frasheri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 0 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 927 herë


Mundesuar nga NurSoft