Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

130200 €

Shitet apartament 2+1 pranë shkollës “11 Janari”
Shitet apartament në një zonë shumë të qetë dhe shumë të pëlqyer për të jetuar, pranë shkollës “11 Janari”. Zonë shumë e aksesueshme, 5 minuta larg Liqenit Artificial te Tiranës dhe 5 minuta larg Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri 5-katësh. Sipërfaqja e apartamentit është 93 m2 neto e shfrytëzueshme. Kjo sipërfaqe është e organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi njëra prej të cilave matrimoniale, një tualet me ndricim natyral.
Apartamenti ka pamje nga lindja dhe perëndimi.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 1400 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Prane shkolles"11 Janari", Tirane Orientimi: Lindje-Perendim
Çmimi: 130200 € Çmimi për m2: 1400 € m2 Sipëfaqe: 93 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 5 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: Prane shkolles 11 Janari
Vizituar 19804 herë


Mundesuar nga NurSoft