Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

50000 €

Shitet apatament 1+1 ne Blv. “Bajram Curri”
Shitet apartament 1+1 ë një zonë të aksesueshme buze rruge në Blv “Bajram Curri”.
Apartamenti ka në sipërfaqje prej 60 m2 të organizuar në një korridor, një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Tualeti ka ndricim natyral. Apartamenti ndodhet në katin e III banim të një pallati të ri 6 katësh me punime shumë cilësore i ndërtuar ne vitin 2004. Apartamenti ka pamje nga perëndimi.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 50000 euro

Tipi: Apartament Zona: Blv. "Bajram Curri", Tirane Orientimi: Perendim
Çmimi: 50000 € Çmimi për m2: 833 € m2 Sipëfaqe: 60 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 940 herë


Mundesuar nga NurSoft