Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

45650 €

Shitet apartament 2+1 në Unaze te Re, “Astiri”
Shitet apartament me sipërfaqe 83 m2 I organizuar në dy dhoma gjumi, ambient ngrënie dhe ndenjie te perbashket , tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e gjashte te nje ndertimi te ri 9-katesh te sapo perfunduar dhe shume cilesor . Objekti ndodhet 500 m larg nga rruga kryesore.
Apartamenti eshte i pajisur me certificate pronesie.
Cmimi 550 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Unaze e Re, Tirane Orientimi:
Çmimi: 45650 € Çmimi për m2: 550 € m2 Sipëfaqe: 83 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 6
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1045 herë


Mundesuar nga NurSoft