Komerciale, Zyre Me Qera

Shto Si Favorite

700 €

Ambient zyrash me qira ne Rr. “Sami Frasheri”
Jepen me qira ambiente për zyra në një zonë shumë të aksesueshme pikërisht në Rr. “Sami Frashëri”.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 150 m2. Sipërfaqja është e organizuar në katër dhoma dhe një tualet. Ambientet janë të rikonstruktuara të shtruara me parket. Ka hapësira të bollshme për një mbarëvajtje të mirë të punës.
Ndodhen në katin e dytë dhe kanë dalje të drejtpërdrejt në rrugën kryesore.
Çmimi 700 euro/muaj

Tipi: Komerciale, Zyre Zona: Rr. "Sami Frasheri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 700 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 150 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 4 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 22.04.2015, Vizituar 842 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft