Apartament, Okazion Ne Shitje

Shto Si Favorite

87000 €

OKAZION! Apartament në shitje 3+1 te Rr.”Naim Frashëri” ,te ambasada Gjermane
Shitet apartament 3+1 në Rr.”Naim Frashëri”, pranë Ambasadës Gjermane.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 116 m2 neto e shfrytëzueshme të organizuara në tre dhoma gjumi, një sallon të madh ,i cili lidhet me një ballkon i cili është i mbyllur me vetrate. Ka dy tualete njëri prej të cilave është me dritare. Të gjitha ambjentet kanë dritare dopio-xham. Apartamenti ndodhet në katin e IV-tërt të një pallati ekzistues 6-katësh , buzë rrugës ” Naim Frashëri”. Pozicioni i apartamentit është shumë i favorshem jug-perëndim dhe ka diell gjatë gjithë dites.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 750 euro/m2

Tipi: Apartament, Okazion Zona: Rr. "Naim Frashëri", Tirane Orientimi: jug-perendim
Çmimi: 87000 € Çmimi për m2: 750 € m2 Sipëfaqe: 116 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 6 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1558 herë


Mundesuar nga NurSoft