Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

82600 €

Shitet apartament 2+1 pranë Kopshtit Botanik
Shitet apartament në një zonë shumë të qetë, pranë digës së liqenit me pamje nga kopshti botanik.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri dhe shumë cilësor.
Siperfaqja totale është 138 m2 prej së cilës 118 m2 janë sipërfaqe e ambienteve të brendshme dhe 20m2 verandë është e organizuar në një ambient të brendshëm ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 85 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Pranë Kopshtit Botanik, Tirane Orientimi:
Çmimi: 82600 € Çmimi për m2: 700 € m2 Sipëfaqe: 118 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1111 herë


Mundesuar nga NurSoft