Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

60000 €

Apartament 1+1 ne shitje, te Rr.”Muhamet Gjollesha”
Shitet apartament 1+1 në Rr. “Muhamet Gjollesha”, pranë shkollës “Sabaudin Gabrani” brenda unaze zonw shumw e aksesueshme. Apartamenti ndodhet në katin V të një pallati ekzistues.
Sipërfaqja e apartamentit është e organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti është I rikonstruktuar.
Është I pajisur me certificate pronësie.
Cmimi 60.000 euro.

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Muhamet Gjollesha", Tirane Orientimi:
Çmimi: 60000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 60 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 5 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1043 herë


Mundesuar nga NurSoft