Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

55000 €

Apartament 1+1 ne shitje, te Rr.”Nikolla Lena” pranë Rrugës së Kavajës
Shitet apartament 1+1 në Rr.”Nikolla Lena”, në fillim të rrugës së Kavajës, afër “21 Dhjetorit”në një zonë shumë të aksesueshme.
Apartament ka një sipërfaqe prej 60 m2 të shfrytëzueshme i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e IV dhe të fundit të një ndërtimi ekzistues. Është i rikonstruktuar vitet e fundit.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 55000 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Nikolla Lena", Tirane Orientimi:
Çmimi: 55000 € Çmimi për m2: 916 € m2 Sipëfaqe: 60 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 4 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1200 herë


Mundesuar nga NurSoft