Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

90000 €

Shitet apartament 2+1 pranë Palma e Artë

Shitet apartament me sipërfaqe 86 m2 të shfrytëzueshme. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues por është I rikonstruktuar vitet e fundit. Ndodhet në Blv. “Bajram Curri” përballë ish-Ekspozitës zonë shumë e parapëlqyer për të jetuar dhe tepër e aksesueshme.
Apartamenti është I organizuar në dy dhoma gjumi, një ambient ndenjie, ambient gatimi dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është I orientuar nga jugu.

Është I pajisur me certifikatë pronësie.

Çmimi 90 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Blv. "Bajram Curri", Tirane Orientimi: jug
Çmimi: 90000 € Çmimi për m2: 1046 € m2 Sipëfaqe: 86 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Nga : 20.04.2015, Vizituar 1059 herë


Mundesuar nga NurSoft