Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

73000 €

Okazion! Shitet apartament prane Diplomat 2
Shitet apartament në një zonë të qetë të parapëlqyer të Tiranës, pranë stacionit të fundit të Tiranës së Re.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 97 m2 të shfrytëzueshme dhe të mirorganizuar e cila ndahet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati ndërtuar vitet e fundit.
Apartamenti është I pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 73 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Blv. "Bajram Curri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 73000 € Çmimi për m2: 750 € m2 Sipëfaqe: 97 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1075 herë


Mundesuar nga NurSoft