Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

71400 €

Shitet apartament 1+1 ne Rrugën e Elbasanit
Shitet apartament në një zonë shumë të kërkuar shumë pranë Drejtorisë së Higjienës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 68 m2 neto të organizuar shumë mirë në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin V të një pallati të ri. Ka punime shumë cilësore. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Shitet së bashku me mobilim.

Çmimi 71400 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Qamil Guranjaku", Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 71400 € Çmimi për m2: 1050 € m2 Sipëfaqe: 68 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 18583 herë


Mundesuar nga NurSoft