Apartament, Zyre Me Qera

Shto Si Favorite

220 €

Zyrë me qira pranë Stadiumit “Dinamo”
Jepet zyrë me qira afër Stadiumit Dinamo, në rrugën “Gjik Kuqali” një apartament me sipërfaqe 65 m2 , në një pallat te ri. Hyrja është e re, dhe ndodhet në katin III të një objekti të ndërtuar sipas standarteve të fundit europiane. Është e ndarë në dy ambjente , një tualet me dritare dhe një ballkon. Ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës.
Cmimi 220 euro/muaj

Tipi: Apartament, Zyre Zona: Rr. "Gjik Kuqali", Tirane Orientimi:
Çmimi: 220 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 65 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 17.04.2015, Vizituar 950 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft