Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

140000 €

Shitet apartament 2+1 pranë Prokurorisë së Përgjithshme
Shitet apartament pranë Qendrës së Tiranës, shumë pranë Prokurorisë së Përgjithshme.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri dhe ka punime shumë cilësore. Gjithcka është e punuar me kujdes sipas standerteve të fundit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 130 m2 tepër I bollshëm I organizuar në një ambient të parbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi njëra prej të cilave dhomë matrimoniale tjetra dhomë për fëmijë, dy tualete, ballkon.
Çmimi 140 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Pranë Prokurorisë së Përgjithshme, Tirane Orientimi:
Çmimi: 140000 € Çmimi për m2: 1076 € m2 Sipëfaqe: 130 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1807 herë


Mundesuar nga NurSoft