Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

88000 €

Shitet apartament 2+1 pranë Shkollës “Mihal Grameno”
Shitet apartament shumë pranë shkollës “Mihal Grameno” në një zonë të qetë o shumë larg qendrës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2 të organizuar më së miri për një jetë komode. Ai përbëhet nga një ambient ndenjie, ambient gatimi të veçantë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues I rikonstruktuar vitet e fundit.
Apartamenti është I pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 800 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Mihal Grameno", Tirane Orientimi: jug
Çmimi: 88000 € Çmimi për m2: 800 € m2 Sipëfaqe: 110 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 5 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1430 herë


Mundesuar nga NurSoft