Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament me qira te ish-Ekspozita
Jepet me qira apartament me sipërfaqe 122 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi njëra prej të cilave dhomë matrimoniale kurse tjetra dhomë fëmijësh, dy tualete,ballkon. Apartamenti ka shumë dritë dhe është I orientuar nga juglindja. Është I mobiluar më të gjitha orenditë e nevojshme dhe në mënyrë bashkëkohore.
Apartamenti ndodhet në katin X të një pallati të ri në Blv. “Gjergj Fishta”, në një zonë shumë të parapëlqyer për jetesë.
Çmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: prane ish-Ekspozites "Shqiperia Sot", Tirane Orientimi: jug-lindje
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 122 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 10
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 981 herë


Mundesuar nga NurSoft