Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

37000 €

Shitet apartament 1+1 te KMY
Shitet apartament pranë KMY me cmim ekonomik!
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 69 m2 i organizuar ne një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin VI të një pallati të ri 8-katësh në zonën e KMY-së. Apartamenti ka punime shumë cilësore dhe është i arreduar në mënyrë bashkëkohore.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 37 000 euro

Tipi: Apartament Zona: KMY, Tirane Orientimi:
Çmimi: 37000 € Çmimi për m2: 536 € m2 Sipëfaqe: 69 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 6
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1478 herë


Mundesuar nga NurSoft