Apartament, Shtepi Pushimi Ne Shitje

Shto Si Favorite

40700 €

Shitet shtepi pushimi në Golem
Dëshironi të investoni para për të blerë një shtëpi pushim? Ja tek e keni zgjidhjen!
Shitet apartament në një zonë shumë të qetë pranë plazhit të Golemit në zonën që quhet “Pishat e Buta”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 74 m2 I organizuar shumë kendshëm në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet korrior dhe një ballkon të bollshëm në formën e një verande. Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim.
Apartamenti ka pamje nga perëndimi për ti bërë pasditet tuaja edhe më të këndshme duke soditur perwndimin e diellit.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 550 euro/ m2

Tipi: Apartament, Shtepi Pushimi Zona: Pishat e Buta, Golem Orientimi: perendim
Çmimi: 40700 € Çmimi për m2: 550 € m2 Sipëfaqe: 74 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1626 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft