Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

73600 €

Shitet apartament 1+1 te Siri Kodra
Shitet apartament me sipërfaqe 92 m2 në një zonë shumë të qetë pranë qendrës së Tiranës. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një apartamenti të ri përfunduar në vitin 2010 në Rr. “Siri Kodra”.
Sipërfaqja e apartamentit është e organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ka hapësira të bollshme.
Është I pajisur me certifikatë pronësie.

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Siri Kodra", Tirane Orientimi:
Çmimi: 73600 € Çmimi për m2: 800 € m2 Sipëfaqe: 92 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1127 herë


Mundesuar nga NurSoft