Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament me qira 2+1 I mobiluar në Qendër
Jepet me qira apartament shumë pranë Qendrës, pranë Fakultetit të Shkencave të Natyrës. Apartamenti është I organizuar në dy dhoma gjumi ndër të cilat njëra matrimoniale dhe tjetra dhomë për fëmijë, ambient ndenjie dhe gatimi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në një pallat të ri në një zonë shumë të aksesueshme. Është totalisht I mobiluar dhe I pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme për një jetë komode.
Apartamenti mund të përdoret edhe si zyre pasi te hiqet mobilimi.
Çmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bulevardi "Zogu i I", Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 941 herë


Mundesuar nga NurSoft