Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

500 €

Apartament me qira ne Bllok
Jepet me qira apartament pranë shkollës “Edit Durham” në zonën e ish-Bllokut. Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe shumë të aksesueshme.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe me të gjitha orenditë e nevojshme për një jetesë të qetë dhe komode. Ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues por është i rikonstruktuar totalisht vitin e findit. Është i shtruar me parket dhe i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy tualete dhe një verandë të këndshme.
Cmimi 500 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 500 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 0 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar, prane shkolles 11 Janari
Vizituar 957 herë


Mundesuar nga NurSoft