Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

800 €

Apartament me qira në zonën e ish-Bllokut
Jepet me qira apartament ne një zonë shumë të aksesueshme dhe të parapëlqyer pikërisht në zonën e ish-Bllokut. Apartamenti ndodhet në një pallat të ri me kushte shumë të mira. Apartamenti është totalisht I mobiluar në mënyrë klasike. Ka hapësira të bollshme për një jetë komode.
Apartamenti është I organizuar në një ambient ndenjie, ambient të veçantë gatimi, dy tualete, ballkon, tre dhoma njëra prej të cilave dhomë matrimoniale, njëra dhomë e fëmijve dhe tjetra funksionon si studio.
Çmimi 800 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 800 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 0 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 896 herë


Mundesuar nga NurSoft