Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

100000 €

Shitet apartament 2+1 te Blv. “Zogu I”
Shitet apartament në një zonë shumë të aksesueshme, shumë pranë Qendrës së Tiranës. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 126 m2 te organizuar në mëyrë perfekte. Në të ndodhen dy dhoma gjumi, dy tualete, ambient ndenjie, ambient gatimi, korridor dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin V të një pallati të ri.
Apartamenti është i orientuar nga perëndimi.
Është eshte i pajisur me certificate pronesie.
Cmimi 100000 euro

Tipi: Apartament Zona: Bulevardi "Zogu i I", Tirane Orientimi: veri-perendim
Çmimi: 100000 € Çmimi për m2: 793 € m2 Sipëfaqe: 126 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1370 herë


Mundesuar nga NurSoft