Toke Ne Shitje

Shto Si Favorite

18751000 Lekë

Okazion! Shitet truall me cmim ekonomik
Dëshironi një vend larg zhurmës dhe smogut të qendrës. Investoni dhe blini truall për ndërtim për një jetë të qetë. Trualli ka siperfaqe 2206 m2 dhe ndodhet tek Kryegjyshata e Bektashinjve, rreth 500 m larg Urës së Shkozës.
Trualli është i përshtatshëm për ndërtimin e vilave.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 8500 leke /m2

Tipi: Toke Zona: Rr. Hasan Prishtina, Tirane Orientimi:
Çmimi: 18751000 Lekë Çmimi për m2: 8500 Lekë m2 Sipëfaqe: 2206 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1346 herë


Mundesuar nga NurSoft