Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

95000 €

Apartament 2+1 ne shitje te Materniteti i Ri, Bulevardi Bajram Curri
Apartament në shitje 2+1 te Rruga “Kont Leopold Bertold”, afer Maternitetit te Ri, me sipërfaqe 103 m2 neto, të shfytëzyeshme. Apartamenti ka një korridor, ambient ndenjieje, gatimi-ngrënieje vec, 2 dhoma gjumi ,1 tualet me dritare dhe dy ballkone.
Apartamenti gjendet në katin e dytë banim të një ndërtimi te ri.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jugu.
Zona është nga më të pëlqyerat për banim për qetësinë që ofron dhe afërsinë me qëndrën e Tiranës.
Apartamenti është I pajisur me certifikatë pronësie.

Cmimi 95000 euro/total

Tipi: Apartament Zona: Kont Leopold Bertold, Tirane Orientimi: jug
Çmimi: 95000 € Çmimi për m2: 922 € m2 Sipëfaqe: 103 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1537 herë


Mundesuar nga NurSoft