Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

109000 €

Bëni tuajën shtëpinë e ëndrrave me një cmim okazion! Dupleksi - viletë është pjesë e një kompleksi të ri nga më cilësorët në Tiranë. Ai është organizuar në dy kate plot dritë me hyrje të vecantë e një pamje sa mbreslënëse aq edhe relaksuese.
Dupleksi ka hyrje te vecante, dhe një nga cilësitë e rralla është sheshi i gjelbëruar para tij që fare mirë mund të shërbejë për argëtimin e fëmijëve, ndërsa ju rrini të qetë.
Sipërfaqja totale është 155.5 metra2, ku perfshihen 50% verandave te cilat ndodhen ne kati 1 me sip. verandë para 12 metra2 + verandë e pasme 16 metra2,
Kati 1: rreth 85 metra2 ku perfshihen ambient ndenje plot dritë, ambient gatimi, ambient ngrenieje i veçuar, tualet me dritare, dhe nje ambjent ndihmës që fare mirë mund të shërbejë si garderobë.
Kati 2 përbëhet nga 3 dhoma gjumi, një banjo me dritare, një ballkon në formë lozhe me pamje nga liqeni.
Sipas preferencave, të papërfshira në këtë çmim, poshtë dupleksit gjenden 2 garazhe me përmasa, 5 metra lartësi, 6 metra gjerësi, 6 metra thellësi, ku japin mundësinë që të komunikojnë me kalimin direkt në shtëpi.
Apartamenti është me hipotekë, ndërtim i viti 2014.
Çmimi 700 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik, Tirane Orientimi: Lindje-Perendim
Çmimi: 109000 € Çmimi për m2: 700 € m2 Sipëfaqe: 155.5 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 2 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje:
Opsione: Apartamenti gjendet në një zonë me infrastrukturë të rregullt, ka pranë supermarket, stacion autobusi, kopsht fëmijësh, zonë të gjelbëruar.
Vizituar 40995 herë


Mundesuar nga NurSoft