Komerciale, Zyre Me Qera

Shto Si Favorite

2500 €

Ambient biznesi /zyra me qira në Bllok
Jepet me qira ambient me sipërfaqe 300 m2 sipërfaqe të brendshme dhe 250 m2 verandë. Ambienti është I përshtatshëm për zyra. Ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri ne zonën e ish Bllokut dhe ka dalje ne rruge kryesore. Ambienti është me kushtë shumë të mira për një mabrëvjatje të mirë të punës suaj.
Veranda mund të përdoret si ambient shlodhjeje gjatë orarit të punës.
Për më tepër na kontaktoni
Çmimi 2500 euro/muaj

Tipi: Komerciale, Zyre Zona: Rr. Brigada VIII, Tirane Orientimi:
Çmimi: 2500 € Çmimi për m2: 8 € m2 Sipëfaqe: 300 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1072 herë


Mundesuar nga NurSoft