Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Apartament me qira në Rr. “Andon Zako Cajupi”
Jepet me qira apartament me sipërfaqe 65 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndnjie dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues. Apartamenti është totalisht i rikonstruktuara vitet e fundit. Apartamenti është I shtruar me parket dhe ka kondicioner.
Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të aksesueshme pikërisht në Rr. “Andon Zako Cajupi”.

Cmimi 300 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Andon Zako Çajupi", Tirane Orientimi:
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 65 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1033 herë


Mundesuar nga NurSoft