Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

68800 €

Apartament në shitje 1+1 te Rr. "Tefta Tashko Koco”
Shitet apartament 1+1 te “Rr.Tefta Tashko Koco”, pranë gjimnazit “Ismail Qemali”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 68.8 m2, sipërfaqe totale. Përbëhet prej një salloni ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një korridor dhe një tualet me ndricim natyral.
Apartamenti ndodhet në katin e V-të dhe të fundit të një pallati të ri sipas standarteve europiane.
Është në proces hipotekimi.

Cmimi 1000 euro/m2 .

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Tefta Tashko Koço", Tirane Orientimi:
Çmimi: 68800 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 68.8 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 5 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 2150 herë


Mundesuar nga NurSoft