Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

80000 €

Apartament në shitje 3+1 te “Rruga e Barrikadave”
Shitet apartament 3+1 te “Rruga e Barrikadave”, buzë rrugës kryesore, pranë gjimnazit “Sami Frashëri”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 78.4 m2, sipërfaqe neto e shfrytëzyeshme. Përbëhet prej 4 dhomave, një korridor dhe një tualet. Apartamenti është tërësisht I rikonstruktuar, dritare dopio-xham, dyer te reja, tualeti është tërësisht I ri me ndricim natyral.
Ju bleni vetëm metrat që shfrytëzoni në një zonë shumë të mirë në qëndër të Tiranës.
Apartamenti ndodhet në katin e IV-t dhe të fundit të një pallati ekzistues.
Është I pajisur me certifikatë pronësie.

Cmimi 1000 euro/m2 .

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Barrikadave, Tirane Orientimi: jug
Çmimi: 80000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 80 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 4 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 3 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 2070 herë


Mundesuar nga NurSoft