Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

115240 €

Shitet apartament 2+1 te Zogu I Zi
Shitet apartament me sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 134 m2 I organizuar në dy dhoma gjumi, një ambient të përbashkët ndenjje dhe gatimi, dy tualete njëri prej të cilëve ndodhet në dhomën matrimoniale dhe një ballkon. Ballkoni lidh sallonin dhe ë dy dhomat e gjumit. Gjithashtu apartamenti është I pajisur edhe me dhomë tharje.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri pranë Zogut të Zi me punime shumë cilësore. Apartamenti ka hapësira të bollshme për një jetesë komode. Cilësi tjetër e apartamentit është orientimi nga jugu qe e bën të ketë shumë dritë.
Apartamenti është I pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 860 euro/m2 euro

Tipi: Apartament Zona: Prane Zogut te Zi, Tirane Orientimi:
Çmimi: 115240 € Çmimi për m2: 860 € m2 Sipëfaqe: 134 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1099 herë


Mundesuar nga NurSoft