Magazine, Komerciale, Zyre Me Qera

Shto Si Favorite

500 €

Ambient biznesi me qira pranë QSUT-së
Jepet me qira ambient pranë Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” me sipërfaqe 250 m2. Ambienti është i përshtatshëm për cdo lloj aktiviteti zyra, klinike, laborator, punishte etj. Ambienti ndodhet në katin e dytë dhe ka dalje në rrugë kryesore.
Ambienti ka ndricim natyral sepse është i pajisur me shumë dritare që mundësojnë ajrim natyral.
Ka punime shumë cilësore për një mbarëvajtje të mirë të punës suaj.
Ka cmimi tepër ekonomik. Për më tepër na kontaktoni.
Cmimi 2 euro/m2

Tipi: Magazine, Komerciale, Zyre Zona: Prane QSUT-se, Tirane Orientimi:
Çmimi: 500 € Çmimi për m2: 2 € m2 Sipëfaqe: 250 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 2 Kati: 2
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 874 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft